LucreLab ile kazan
LucreLab ile kazan

LucreLab ile kazan

Arkadaslar sitede ödeme sorunu var siteye yatırım yapmayınız !!

Kazançlı bir yatırım sitesi olan LucreLab 16 Mart 2015 de hizmete girdi.

Sitenin arkasında MixHolding Ltd şirketi var. Tıpkı paidverts sitesinin
arkasında trafficvalue olduğu gibi. Umarız uzun yıllar kazandırır.
Arkadaşlar sitenin Sertifikasıda mevcut.

Bu sistem ile küçük yatırımlar yaparak yüksek karlar elde etmek mümkün.
Paidverts, sanbux benzeri bir site. Burada BAP yerine LabPoints biriktiriyoruz.
Toplamda 12 adet LabPoint grubu var. Guruplara girebilmeniz için gerekli
olan puan listesi alttaki gibi:

LucreLab ile kazan

Yatırılan her 1 dolara karşılık bize verilen bedava reklamlar
– 3100 LabPoints
– 100 adet 125×125 banner
– 50 adet 15 saniyelik ziyaret

REKLAM NASIL İZLENİR

Sitede iki aşamalı çaptcha sistemi var. O yüzden reklamları izlemek biraz karışık gelebilir altaki resimlerde detaylı olarak açıklıyacağım. Lucrelab ile kazan mak aslında kolay yani diğer benzeri kazanç sitelerinden fazla bir farkı yok ufak değişikler haricinde, örneğin çok ufak reklamlar çıkmıyor buda bizi fazla yormaz.:) Haftalık 1 dolar vererek çaptcha nın birinden kurtulabiliyoruz. Reklamlar alttaki gibi ben şu an 6 grupdayım ve günlük yaklaşık $1.50 geliyor bazen satışlar iyi gidiyor $1.70 de verebiliyor, ama $1.50 kesin her gün yani günlük gelirimiz azalmıyor ama artabiliyor. 6. grupda olduğum müddet boyunca $1.50 devam ediyor.

Hafta sonları reklamlar gelmiyor hatanın 2 günü kazanmıyoruz ama aktivasyon linkleri geliyor günde 9 x 25 labpoint bunlarıda kaçırmayın grubunuzda uzun süre kalabilmek için gerekli.

YENI ads 1

Wiew this ad yazan yere tıkladıkmı alttaki sayfa geliyor

LucreLab

Boşluğu işaretleyin üstteki resim gibi, yani ben robot değilim demek ardından sağdaki Verify CAPTCHA system e tıklayın  ardından alttaki sayfa gelir.

LucreLab

Burada üstteki resme uygun altta 2 resim işaretleyin, resimde kaffe (kahve) soruluyor altaki sağ köşedeki bekræft (Onayla) a tıklayarak devam ediyoruz..

LucreLab ile kazan

Üstteki işaretli yere tıklayarak devam ediyoruz ve reklamlar başlıyor 30 saniye geri sayıyor üst sağ köşede saniyeler sona erince ,alttaki resim geliyor.

r3

Buradan confirm e tıkladıkmı alttaki resim geliyor.

r4

Son olarak close window a tıklayarak kapatıyoruz. Arkadaşlar bahsettiğim gibi reklamları izlemek biraz değişik ama her sitenin kendine göre bir yöntemi var LucreLab da bu yöntemi uygulamış, tabiki bunların hepsi güvenlik için uygulanıyor.

Günlük gelen Activation ads reklamları var 9 x 25 LabPoints alttaki resimdeki gibi her gün 9 tane gelir, bunlara tıklayıp  lap puanı kazanırsınız, bize gelen günlük activation ads lere tıklamanız gerekir, yoksa zamanla puanınız azalır. Unutmayalım size gelen her bir reklamdan lab puan kesilir. Yani lappuan larını paraya çeviriyoruz zamanla. Paidverts ve trafficmonsoonda olduğu gibi bize gelen günlük reklamlar var, bunlara her gün tıklamanız gerekir, yoksa zamanla puanınız azalır ve az kazanırsınız.

5

LucreLab ile kazanTraffic Exchange yazan yerde bir sürü alt menü var bunların her birinden para kazanılıyor. Yani LabPoints kazanıyoruz böylece level yükseltmenizi bir hayli hızlandırabilirsiniz. Sosyal medyalardan kazanabiliyoruz youtube vidyo izleyerek,beğenerek,takip ederek vs..

25 LabPoints’ten başlayan fiyatlarla Social Exchange almak mümkün.
Örneğin Youtube sayfanızı eklediniz. Bu sayfayı biri görüntüleyip takipçisi olursa
sizin hesabınızdan LabPoints kesiliyor. Muhtemelen de bu kesilenin bir kısmı beğenen kişiye gidiyor.

1 dolar yatırım geri dönüs 1.55
LucreLab da Share’in adı LucreCoin (LC). Ne kadar LC sahibiyseniz sitenin yaptığı karlardan o kadar pay alıyorsunuz. Bu karların kaynakları oyun, adfilter, çaptcha filter ve auction.

Birde açık artırma (auction) sistemi var, bu konu hakkında yakında geniş bilgi yayınlanac o yüzden kısaca deyinmek istiyorum. Açık artırmaya gelen reklam paketleri kaçırılan reklamlar oluyor, yani zamanı geçmiş ve tıklanmamış reklamlar açık artırmada satılıyor $5 , $6  dolarlık reklamlar çıkıyor. Örneğin 6 dolarlık bir reklam paketini 5 dolara alabilirseniz anında 1 dolar kazanmış oluyorsunuz. Özellikle sitenin yeni açıldığı bu dönemde fazla rakip yokken bu sistemden iyi kar elde edilebilir.

Ayrıca sitede oyun oynayarakda para kazanabilirsiniz.
Şimdilik oynanan oyunlar….. Sizzling Hot, Prize spinner, scratch,
Warships, Whell of Fortune, Coin flip, Kart oyunları,  lucroLotto gibi oyunları oynayarak kazancınızı artırabilirsiniz. Oyunları oynamak için Lab Points lerinizi kullanabilirsiniz.

8

ÖDEME METODLARI

LucreLab da ödemeler biraz karışık gibi ama aslında daha kolay olması için uygulanmıştır,bildiğiniz gibi paidverts de olduğu gibi birden paypal ile araları açıldı ve para çekimi yapılamıyordu artık paypaldan, buna benzeri sorunlar ile karşılaşmamak için para yatırımı ayrı yerden ve para çekimide ayrı yerlerden oluyor altta gördüğünüz gibi. Alttaki listeye göre paypaldan direk para yatıramıyorsunuz ama paypaldan çekime müsade ediliyor, sorun değil arkadaşlar bununda bir çözümü var direk kampanya alırsınız (Buy Campaign) yani reklam paketi ! Reklam paketi alırken paypal ile ödeme yapabilirsiniz,ben ilk defa 25 paket ile başladım,daha fazlasını alamıyorsunuz, max 25 paket ve haftada 1 defa oluyor.

payment

Direk Para yatırma:

PerfectMoney – SolidTrustPay – Bank Wire – Western Union – BitCoin

Direk Para çekme:
PerfectMoney – SolidTrustPay – PayPal – EgoPay – Payza
Bank Wire – Western Union – BitCoin

En az ödeme: $0,50

Reflerden kazanc %5 yatırım ve tıklamalardan

Üye olmak için tıklayınız

Hepinize Bol Kazançlar Dilerim

BENZERİ KONULAR

Lucrelab açık arttırma

Lucrelab yatırım detayları


error: Content is protected !!